Funkcjonalnosc - FlipPublikacje - Multimedialne publikacje

Przejdź do treści

Pełna personalizacja

Indywidualnie do potrzeb każdego klienta dobierana jest szata graficzna tła, pasków nawigacji, ikon, rodzaj odtwarzanej muzyki, jakie przyciski interfejsu mają być widoczne  oraz dodawane jest logo. Tworzymy interaktywne linki do stron wewnętrznych, jak i do internetowych serwisów zewnętrznych wewnątrz publikacji.

Multimedia

Wzbogacenie przekonwertowanej, statycznej publikacji o elementy multimediane, takie jak: animacje flash, filmy HD, You tube, Vimeo, galerie zdjęć, muzykę czy hot spoty.

Zastosowanie on-line i off-line

Flippublikacja tworzona jest w wariancie on-line do odtwarzania na komputerach stacjonarnych, laptopach, smartfonach i tabletach, jak również w wariancie off-line przygotwanym do nagrania na CD/DVD i pendivy USB z możliwością odtwarzania flippublikacji bez konieczności posiadania włączonego internetu.

HTML5 dla urządzeń mobilnych

Każda flippublikacja bez względu na jej stopień funkcjonalności  jest przygotowana do odtwarzania na urządzeniach mobilnych tj. smartfony i tablety. Oprogramowanie automatycznie wykryje rodzaj urządzenia, z którego korzysta użytkownik  i dostosuje format wyświetlania do danego urządzenia.

Zgodność z wyszukiwarkami

Stworzona flippublikacja jest kompatybilna z wszystkimi dostępnymi na rynku przeglądarkami internetowymi.

Social media

Dziel się flippublikacją za pomocą portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Linkedin, Google+

Czytelność tekstu

Tekst flippublikacji prezentowany jest w formie wektorowej, dlatego zachowuje swoją idealną czytelność, nawet przy maksymalnym powiększeniu. Nie występuje efekt pixelizacji jak przy bitmapach.

Narzędzia statystyczne

Możliwość zbierania różnego rodzaju danych i informacji z wizyt na flippublikacji z wykorzystaniem Google Analytics.

Bezpieczeństwo

Jeśli wymaga tego charakter flippublikacji dostęp do niej może być chroniony hasłem, a przed kopiowaniem może być zabezpieczona znakiem wodnym.

Hosting

Gotowa flipprezentacja umieszczona jest na serwerach firmy Home.pl S.A., która posiada certyfikat bezpieczeństwa informacji zgodny z wymogami normy ISO 27001:2005. Okres hostingu wynosi 12 miesięcy.

Najważniejsze cechy interfejsu flippublikacji:

Wróć do spisu treści